Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Център
ул. Панайот Волов
380 000 €
743 215.40 лв.

(3 762 €, 7 357.83 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:10 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 236 пъти.
Площ:
101 m2
Етаж:
6-ти от 7
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2012 г.

Описание на имота:

СТИЛ И ПРОСТРАНСТВО В СЪРЦЕТО НА СОФИЯ! Тристаен апартамент на ул. Панайот Волов 35-37.ВЪЗМОЖНОСТ ЗА НАЕМАНЕ НА ПАРКО МЯСТО! Търсите ли комбинация от градски комфорт, тишина и светлина? Предлагаме ви тристаен апартамент в модерна кооперация (ново тухлено строителство) в един от най-престижните и спокойни райони на центъра.
ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:Локация: ул. Панайот Волов 35-37 на крачки от паметника Левски, парк Заимов , елитни училища и уютни заведения.Тип строителство: Нова тухлена сграда с отлично поддържани общи части и контролиран достъп.Етаж: Висок етаж, осигуряващ тишина и панорамни гледки.
Апартаментът е полуобзаведен, което ви дава свободата да пренесете своя личен почерк и мебели:Просторна дневна: Светла и приветлива, готова за вашето обзавеждане. Две спални: Подходящи за семейство или за кабинет.Кухненски бокс: Напълно оборудван с всички необходими електроуреди.Баня с тоалетна.
ГОЛЯМОТО ПРЕДИМСТВО: МНОГО ТЕРАСИ Едно от най-големите предимства на имота са множеството тераси, които обграждат апартамента. Те предлагат:Обилно количество естествена светлина през целия ден.Перфектни места за сутрешно кафе или вечерен релакс на открито.Усещане за простор и свобода, рядко срещано в централните части на София.
ПРЕДИМСТВА НА РАЙОНА:Транспорт: Близост до метростанции и ключови спирки на градския транспорт.Култура и отдих: Театър София , Операта и Софийски университет са на пешеходно разстояние.Удобства: Множество малки пекарни, супермаркети и био магазини в непосредствена близост.Защо да изберете този апартамент?Това е дом за хора, които ценят качеството на новото строителство и искат да живеят в центъра, без да правят компромис с шума или липсата на пространство.📞 0878179959 Свържете се с нас за оглед днес!