Обяви 0 За нас Контакти
status
Дава под Наем ПАРКОМЯСТО
град София, Център
ул. Панайот Волов
200 €
391.17 лв.

(11.11 €, 21.73 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:51 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 66 пъти.
Площ:
18 m2
Етаж:
ниво -2 от 6

Описание на имота:

намира се на ул. Панайот Волов 35-37
Особености
Контрол на достъпа
Осветен
За контакт:
0878179959

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ПД ИМОТИ
0878179959
ПД ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2005 г.
esteid04.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Любен Каравелов 50
http://pdproperty.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ПАРКОМЯСТО
град София, Център
ул. Панайот Волов
Обява: 2p177909067805943

200 €
391.17 лв.
История на цената
(11.11 €, 21.73 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център, ул. Панайот Волов

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност